U bent hier

Laatste zondag van het kerkelijk jaar

Door Redactie op za, 05/11/2016 - 08:56

Zondag 20 november a.s. is de laatste zondag van het kerkelijk jaar. Als gemeente herdenken we dan de overleden gemeenteleden van het afgelopen kerkelijk jaar. Voor hen zal een kaars worden aangestoken. De desbetreffende familieleden krijgen hierover persoonlijk bericht.

We willen iedereen die verdriet om een overledene met zich meedraagt in de gelegenheid stellen een kaarsje aan te steken. Nadat de namen van de overledenen van het afgelopen jaar genoemd zijn, zal er gelegenheid zijn naar voren te komen en een kaarsje aan te steken.

Ook willen we de namen noemen van alle kinderen die afgelopen kerkelijk jaar geboren zijn. Ouders krijgen hiervan geen persoonlijk bericht.

Na afloop van de dienst worden alle gemeenteleden van harte uitgenodigd om te blijven koffiedrinken.