U bent hier

Kerk-school-gezinsdienst in de Doarpstsjerke

Door Redactie op do, 03/03/2016 - 19:16

Zondag 20 maart a.s. organiseren wij de kerk-school-gezinsdienst, met als thema: ‘Palmpasen’. We nodigen u / jullie uit om bij deze dienst aanwezig te zijn. De dienst begint om 09.30 uur en wordt geleid door jeugdwerker Anne Willem Hoekstra uit Surhuisterveen.

De collecte is bestemd voor stichting Opkikker. Langdurig ziek zijn vraagt veel doorzettingsvermogen en energie van een kind. De vaak lange behandelingen en ziekenhuisopnames zijn zwaar; ook voor de overige gezinsleden heeft de ziekte vergaande gevolgen. Lichtpuntjes zijn in zo’n situatie van groot belang. Stichting Opkikker verzorgt deze lichtpuntjes. De stichting verrast deze gezinnen met een onvergetelijke opkikkerdag. Tijdens zo'n opkikkerdag wordt niet alleen het zieke kind, maar ook het hele gezin in het zonnetje gezet.

Iedereen is van harte welkom!

Kinderen en team JLS