U bent hier

Zondag 3 april is de diaconie collecte voor een project in Moldavië

Door Redactie op vr, 01/04/2022 - 23:16

Zondag 3 april is de diaconie collecte voor een project in Moldavië.

In twee opvangcentra van de christelijke organisatie Bethanië in Moldavië worden kwetsbare kinderen na schooltijd opgevangen met eten, drinken en hulp bij huiswerk. Ouderen kunnen er terecht voor een gezonde maaltijd, gezamenlijke activiteiten en basisvoorzieningen zoals een douch. Veel mensen werken in het buitenland vanwege de hoge werkloosheid. Kinderen en ouderen kunnen hierdoor niet terugvallen op familie of geliefden. Bij de dagcentra van Bethanië worden kinderen en ouderen opgevangen met aandacht en dagelijks eten en kunnen ze rekenen op zorg.

De diaconie beveelt deze collecte van harte aan.
Ook kunt u uw bijdrage storten op het rekeningnr. van de diaconie o.v.v. Moldavië. (zie voor het rekeningnr. diaconie Tsjerkinfo. blz 25).