U bent hier

Bingo avond WORLDservants

Vrijdag 21 februari - BINGO-avond World Servants !

Zin in een gezellig avondje met vrienden, familie en/of mede-Surhûzumers? Ook dit jaar organiseert World Servants actiegroep Surhuizum-Buitenpost weer een gezellige BINGO-avond voor jong en oud in Surhuizum! De avond vindt plaats op vrijdag 21 februari en start om 19.30 uur in ‘It gebou’ (Doarpsstrjitte 31, Surhuizum).

Voor maar 7 euro bent u voorzien van twee bingokaarten plus drankjes en hapjes! De opbrengst van deze gezellige avond gaat naar onze World Servants actiegroep Surhuizum-Buitenpost.

Komt u vrijdag 21 februari ook gezellig langs en draagt u zo ook uw steentje bij aan de toekomst van het dorpje Barmoi Luma? Opgave kan via Ellis Veenhuizen, zie hiervoor de bijgevoegde poster. Een privéberichtje via Facebook is natuurlijk ook prima!

Voor meer informatie kunt u de poster bekijken!

Datum: 
vrijdag 21 februari 2020 - 19.30