U bent hier

Mededelingen voor aankomende diensten

Door Redactie op vr, 24/12/2021 - 08:09

Vanwege de huidige beperkingen i.v.m. Corona zijn er de volgende mededelingen m.b.t. de wijze waarop we de komende diensten in december en januari gaan vieren:

Kerstnachtdienst

Dit is een avonddienst en om die reden vanwege de geldende beperkingen een Onlinedienst. Voor gemeenteleden is het helaas niet mogelijk deze dienst in de kerk bij te wonen. Diverse gemeenteleden zetten hun beste beentje voor om er samen ook digitaal toch een mooie kerstdienst van te maken die u via youtube thuis kunt bijwonen. Van harte aanbevolen!

Dienst 1e Kerstdag

Online !!

Dienst 2e Kerstdag

Online !!

Oudjaarsavond

Dit is een avonddienst en om die reden vanwege de geldende beperkingen een Onlinedienst. Voor gemeenteleden is het helaas niet mogelijk deze dienst in de kerk bij te wonen. Er zal een overdenking zijn via youtube die wordt verzorgd door onze eigen predikant ds. Guda Borger.

FullChurch dienst van 2 januari

Online !!

 

Geen kinderoppas en kinderkerk De komende tijd tot 14 januari is er helaas geen kinderoppas en kinderkerk. De kinderen zijn wel van harte welkom in de kerk waar ze bij hun eigen gezinsleden kunnen zitten.