U bent hier

Fullhouse 3 April

Door Redactie op zo, 24/04/2022 - 09:49

Zondag 3 april om 11 uur was de eerste full house in het gebouw bij de kerk (door corona kon het steeds niet doorgaan) Alle clubleiding was er en ook veel clubleden vanaf groep 8 t/m 25+ Robert Colijn uit Menaam was er en hij had het over ik zie jou, over Zacheüs in de boom. Het was leuk en interessant, Robert vertelde over zichzelf, over vroeger, toen hij jong was, toen vond hij de kerkdienst saai, hij luisterde liever muziek op de walkman, ook stiekem onder de dienst. En over hoe hij nu woont, met 4 eigen kinderen en 2 geadopteerde kinderen en er was al een vluchteling gezin uit Oekraïne en er zou nog een gezin komen uit Oekraïne met een baby en een kindje met het syndroom van Down. We kregen wat lekkers, snoep, chips, cola, fanta, koekjes, koffie of thee. We deden een spel: een soort piramide maken van clubleden in twee groepen van zes personen. Een 15+ groep en een groep onder de 15 jaar. Wie dit het snelste kon. Daarna weer een uitleg en weer een spel, het complimentenspel, post-its op de rug plakken van de anderen met daarop iets wat je van degene vindt, bij., je bent aardig, wat een mooie rok, wat kun jij goed trompet spelen enz. Het was een leuke ochtend. Groetjes Anna en Siepy